Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach wpisz poniżej swój adres emailowy.

Pfeifer & Langen Glinojeck SA
Ul. Mickiewicza 35
60-959 Poznań
e-mail: coproducts@diamant.pl
tel. (23) 675 01 61, (23) 675 01 67

Melasowane Wysłodki Tofi Gold

Skład Tofi Gold

Melasowane wysłodki Tofi Gold to pasza składająca sie z wyjątkowych komponentów wysłodków buraczanych oraz ekstraktu melasy z trzciny cukrowej uzyskiwanej z rafinowanego cukru trzcinowego przerabianego w Cukrowni Glinojeck.

Zalety Tofi Gold

Melasowane wysłodki Tofi Gold to produkt dla hodowców, którzy chcą osiągnąć jeszcze lepsze wyniki produkcyjne oraz ekonomiczne, a zwłaszcza dla tych którzy mają na uwadze rzecz najistotniejszą czyli zdrowie stada. Dowiedziono, że w diecie człowieka ekstrakt z trzciny cukrowej pozytywnie wpływa na regenerację krwi, układu naczyniowego, systemu nerwowego, regulację zaburzeń układu trawienia i na polepszenie działania gruczołów wydzielania wewnętrznego. Wynika to ze  znajdujących się w nim zestawu substancji i pierwiastków śladowych, które doskonale dobrała w optymalnych ilościach sama przyroda.

Analogiczne oddziaływanie na organizm wysokowydajnych krów mlecznych posiada ekstrakt melasy z trzciny cukrowej wchodzący w skład melasowanych wysłodków Tofi Gold.

Jednocześnie należy podkreślić, że nasz nowy produkt nadal spełnia wymagania paszy dla wysokowydajnych krów mlecznych, gdyż oprócz łatwo dostępnej energii „leczy żwacz” co zmniejsza ryzyko kwasicy

Doświadczenie i innowacyjność

Technologie wykorzystane do produkcji są podsumowaniem naszych dotychczasowych osiągnięć w zakresie przerobu buraków, produkcji cukru i produkcji pasz. Od czasu wprowadzenia na rynek Melasowanych Wysłodków jesteśmy liderem w zakresie innowacji tej grupy produktów paszowych. Rozszerzając naszą ofertę o Melasowane Wysłodki Tofi Gold umacniamy siłę naszej marki i tym samym utrzymujemy  pozycję niekwestionowanego lidera innowacyjności w zakresie produkcji pasz z surowców uzyskiwanych przy produkcji cukru.

 

Przykładowe dawki żywieniowe